SEMINÁŘE

Koupily jste si knížku o marketingu, podnikání nebo ekonomice a prodeji a netušíte jak převést teorii do praxe? To se Vám u nás nestane.

Sestavili jsme program a obsah našich seminářů a workshopů tak, aby jste vše snadno pochopily.

Ne podle knížky, ale tak jak lidé (a ženy) opravdu přemýšlí. S návazností témat jedno na druhé. Na konci každého semináře a workshopu si odnesete konkrétní výstupy a výsledky, které můžete ihned použít pro svůj byznys v online světě i mimo něj.

Sem tam na Vás vykoukne pojem či strategie z knížky co máte doma. Ale dáme ji do kontextu a příběhu, vysvětlíme ji tak, že se klepenete do čela. A hlavně budete ji umět použít pro získání toho nejdůležitějšího, co by měla každá strategie a plán přinášet... a to je zisk.

Kategorie

Prodejní plán pro ženy

Celodenní seminář v Olomouci  pro max. 25 účastníků

Strategie marketingu a principy prodeje nejen pro online

Vysvětlíme Vám co je to marketing a jak vytvořit prodejní plán, aby Vám šetřil čas a hlavně peníze. Jak se dá dělat marketing i bez financí a přesto může přinášet zisk. Kolik má stát reklama, aby vydělávala.

Zvládnete vybrat nejlepší produkt pro reklamusprávnou prodejní cenu (cenotvorba v kostce), určit cenu za reklamu, jak na popis produktu, co jsou to segmenty zákazníků a jak nám šetří peníze. Jak najít svou vyjimečnost na trhu.  Jak si stanovovat cíle online marketingu, aby přinášely zisk.

Jak se tvoří prodejní plán/marketingová strategie, kterou převedete do praxe levou zadní.


Plán podnikání/mám nápad

"Jak se staví sen..."


Seminář není zatím vypsán.


Cenotvorba pro ženy

Finanční plánování


Seminář není zatím vypsán.